آموزش اف ال استودیو – دوره مقدماتی رایگان – آهنگسازی و تنظیم

این قسمت از سایت مربوط به دوره آموزش اف ال استودیو نرم افزار فوق العاده قدرتمند ، از کمپانی ایمیج لاین به صورت رایگان هستش.

آموزش اف ال استودیو : اگر مقدمات نرم افزار را بلدید از مطالب دیگر سایت دیدن فرمایید :

برای مشاهده مطالب سایت کلیک کنید

ما در این بخش به صورت ویدیو های جداگانه قسمت های مختلف نرم افزار اف ال استدیو رو بررسی میکنیم.

این آموزش برای کسانی که هیچ آشنایی با آهنگسازی و نرم افزار های آهنگسازی ندارند و قصد دارند وارد دنیای موسیقی بشوند بسیار مفیده.

در این آموزش از ورژن 20 نرم افزار اف ال استدیو استفاده شده و سعی شده تا حد امکان کامل و در عین حال به زبان ساده و روان باشه.

نرم افزار اف ال استدیو یه DAW (ِdigital Audio Workstation) قدرتمند هست و هر عملیاتی که روی صدا بشود انجام داد در این نرم افزار قابل انجام است .

این نرم افزار قابل اجرا روی سیستم های مک و ویندوز هست و یکی از ویژگی های خوبش این هست که وقتی شما یک بار نرم افزار رو خریداری میکنید تا آخر عمر آپدیتهای رایگان دریافت خواهید کرد.

اف ال استدیو توسط آهنگسازان بسیار زیادی استفاده میشه مخصوصا در سبک الکترونیک و هیپ هاپ.

رابط کاربری اف ال استدیو شاید در ابتدا کمی سردر گم کننده باشه ولی به محض اینکه با بخش های اصلی نرم افزار آشنا بشید متوجه میشید که چقدر کاربرد آسانی داره و چقدر سریع میتونید ایده هاتون رو تبدیل به موسیقی کنید!

ویژگی هایی اف ال استدیو : ویرایش صدا ، اتومیشن کردن پارامترها ، قابل اجرا شدن در DAW های دیگر ، اجرای زنده ، ورودی و خروجی گرفتن نت موسیقی MIDI ، سینک شدن با انواع میدی کنترلر ها ، میکس و مستر ، ضبط همزان چندین لاین صدا ، پشتیبانی کامل از وی اس تی 64و32 بیت.